piątek, Wrzesień 18th, 2020

You are here: / Opakowania tekturowe Poznań / Ekskluzywne żyrandole

Ekskluzywne żyrandole

Ekskluzywne żyrandole
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Ekskluzywne zyrandole (9)Jaki jest najbardziej luksusowy materiał na świecie? Pomimo zmieniających się trendów, złoto wciąż jest utożsamiane z luksusem. Jak się okazuje, ma ono zastosowanie nie tylko w jubilerstwie. Stosuje się go także w wystroju wnętrz. Najbardziej ekskluzywne żyrandole pokryte są płatkami złota.

Wbrew pozorom, złote lampy pasują nie tylko do bogato zdobionych salonów, ale także do modernistycznych wnętrz. Wszystko zależy od formy lampy.
Bogato zdobione kryształami, koralikami, czy nawet kamieniami szlachetnymi faktycznie najlepiej sprawdzą się w dużych salonach. Złoto jest łączone także z emaliowanymi ozdobami w formie kwiatów, czy ptaków. Mówimy wtedy o stylu florenckim, który sprawdza się w rustykalnych domach.
Złoto wygląda świetnie także na prostych lampach bez dodatkowych ozdób. Wówczas sama lampa jest ozdobą. Żyrandol może przypominać ażurową kulę lub dmuchawiec. Często też tego typu żyrandole wykonane są ze skręconych fantazyjnie, pozłacanych blach. Nie ma wątpliwości, iż żyrandole ze złota są wyjątkowe i uświetnią każdy salon.

Podobne artykuły tematyczne:

YOU MIGHT ALSO LIKE