wtorek, Lipiec 7th, 2020

You are here: / Opakowania kartonowe Poznań / Papa termozgrzewalna

Papa termozgrzewalna

Papa termozgrzewalna
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)

papa-termozgrzewalna-1Najważniejszym elementem każdego domu jest na pewno jego dach. Stosujemy wiele materiałów na pokrycie i izolacje jego powierzchni, a wciąż jednymi z najpopularniejszych są pokrycia bitumiczne.

Jednym z najczęściej używanych są wszelkiego rodzaju papy, w tym najnowocześniejsza papa termozgrzewalna. Ma ona prawie taką samą budowę jak papa asfaltowa, ale produkowana jest na osnowie ze wzmacnianego włókna poliestrowego lub szklanego. Powierzchnia i spód są powlekane zmodyfikowanymi asfaltami o dużej elastyczności co ułatwia układanie takiej izolacji na powierzchni dachu.
Papa termozgrzewalna to materiał o wyjątkowo dużej trwałości, którą specjaliści określają nawet na 30 lat. Jest również bardziej odporny na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, nie przemaka, nie pęka nawet na silnym mrozie i nie mięknie w wysokiej temperaturze pod wpływem działania promieni słonecznych. Można więc stosować taką papę praktycznie na wszystkich dachach i można być pewnym długiego używania tego materiału.

Podobne artykuły tematyczne:

YOU MIGHT ALSO LIKE